reklama

Správná výživa pro rostliny vám pomůže mít nejkrásněji rozkvetlé truhlíky v ulici

Jednoho krásného slunečného dne jsme procházeli ulicí a do očí nám padly neuvěřitelné girlandy květů pnoucí se z oken rodinného domku. Nevěřícně jsem přistoupila k oknu a zblízka si prohlížela voňavou záplavu barev. Dokonce mi to nedalo a sáhla jsem si na listy, jestli mě zrak nešálí. Byly pravé. V tom z domu vyšla paní. Chvilku jsem zaváhala, ale nakonec jsem se osmělila a zeptala se. „Máte nejkrásnější truhlíky v ulici. Jak to děláte?“ Začala se smát. „To je moje tajemství.“

Správná výživa pro rostliny vám pomůže mít nejkrásněji rozkvetlé truhlíky v ulici

Vhodila odpad do popelnice, pohlédla na nás a prohodila, „Pojďte na chvilku dál,“ otevřela dřevěnou branku vedoucí na dvorek. Před námi se objevil neuvěřitelný svět plný krásných květů a voňavých růžových keřů. Strávili jsme na jejich zahradě téměř hodinu. Naslouchali jsme vyprávění, jak se před několika lety přistěhovali, jak si založili zahrádku, a jak jí baví zahradničení a jak si nechce zaneřádit zahradu žádnou chemií.

Pak vytáhla „zázračný lektvar“, jak tomu s úsměvem říkala. „Tohle přidávám do závlahy, klidně do konve, tahle lahvička mi vystačí na 25 konví. Čistě biologické. To mám ze Švýcar, v příštím roce si to prý budeme moct koupit i tady.“ Odcházeli jsme s úsměvem a s kartičkou s názvem Biocin. Rok se sešel s rokem a já si vzpomněla, že už je čas na truhlíky. Kartičku jsem kupodivu našla a teď používám Biocin i já. Rostlinky ještě sice nejsou tak velké, ale podívejte se, jak vypadají s Biocinem.

Správná výživa pro rostliny vám pomůže mít nejkrásněji rozkvetlé truhlíky v ulici
Správná výživa pro rostliny vám pomůže mít nejkrásněji rozkvetlé truhlíky v ulici

Co je Biocin?

Biocin je v podstatě extrémně silný vitaminový koktejl s unikátním obsahem mikronutrientů v přírodní formě. Vzniká speciální technologií z rostliny taro, pěstované pouze v tropickém podnebí Thajska a Kambodži. Posiluje rostlinu, zvyšuje její obranyschopnost a proto má rostlina bohatší a barevnější květy a větší plody. Zlepšuje prokořenění a tím získává rostlina vice kvalitních živin a je silnější. Zvyšuje množství pupenů, tím i květů a úroda je pak bohatší. Navíc je méně náchylná na houbová onemocnění a odolnější i proti parazitům.

Co je Biocin?
Co je Biocin?
Co je Biocin?
Co je Biocin?

Biocin je vyroben švýcarskými odborníky ze stoprocentně přírodních surovin. Biocin nyní představuje kompletní škálu výrobků pro rostliny v interiéru i na zahradě. Můžete si vybrat koncentráty nebo spreje se snadným použitím. Koncentráty jsou dodávány na náš trh v 500 ml balení, jeden naředěný litr Biocinu se pohybuje od 0,92 Kč.

Škála výrobků Biocin zahrnuje:

  • Biocin FA – zelené rostliny a květiny
  • Biocin FB – květiny
  • Biocin FR – růže
  • Biocin FK – bylinky
  • Biocin FGT - zelenina
  • Biocin FF – ovoce a plody
  • Biocin FZ – pokojové rostliny
  • Biocin FO – orchideje
Co je Biocin?
Co je Biocin?

Biocin je dodáván na náš trh také v podobě sprejů, kterými rosíte rostlinu přímo na list. Speciální rozprašovače jsou velmi jemné a uvolňují tak pouze potřebné množství.

Vsaďte na přírodu a na zdraví, vsaďte na Biocin.

Více informací naleznete na www.biocin.cz.

Publikováno: 29. 4. 2018, Autor: Garland (text a foto), Profil autora: Redakce