reklama

Centrální ovládání všech funkcí jezírka od Oase

S OASE EASY GARDEN Control (EGC) začíná doba, ve které jsou všechny důležité funkce u jezírka nebo v zahradě centrálně řízeny. Srdcem výrobků OASE EGC je nové Inscenio FM-Master WLAN EGC. Tato revoluční technologie v zahradě je poměrně snadno integrovatelná do domácí sítě přes router. To pak umožňuje pohodlné ovládání a řízení připojených přístrojů přes chytrý telefon nebo tablet (iOS nebo Android). Kromě připojení přístrojů přes zásuvky, z nichž jedna je výkonnostně regulovatelná, lze sloupkem OASE Inscenio FM-Master WLAN EGC ovládat přístroje přes EGC přípojení.

Centrální ovládání všech funkcí jezírka od Oase

Všechna zařízení jsou připojena pomocí nového propojovacího kabelu EGC, který je určen pro použití pod vodou. Mezi tato zařízení patří OASE jezíkové čerpadlo Aquamax Eco Expert a Aquamax Eco Titanium, jakož i nová fontánová čerpadla řady Aquarius Eco Expert. Dále také OASE bubnové filtry řady ProfiClear Premium a osvětlení, například ze systému ProfiLux Garden LED RGB. Mimo to lze ještě připojit všechna další ovládaná zařízení, jako například OASE fontánová čerpadla Water Quintet a vodní paprsky WaterJet Lightning. Připojeny také mohou být klasické elektro sloupky Inscenio FM-Master 3 a FM Profimaster.

Chytré přípojení jezírkového příslušenství s kontrolou přes síťové připojení: OASE Easy Garden Control
Chytré přípojení jezírkového příslušenství s kontrolou přes síťové připojení: OASE Easy Garden Control

Tato síť zajišťuje vysokou úroveň spolehlivosti a to zejména v náročných instalacích například bubnových filtrů u koi jezírek. Je tak možné sledovat filtrační systém kdykoli přes internetové spojení. Při poruše nebo chybách majitel obdrží zprávu a může okamžitě zasáhnout. OASE již má za sebou dlouhou dobu úspěšného vývoje. Taktéž rok 2017 nebyl výjimkou díky řídícímu systému, který nabídne celou řadu možností prostřednictvím domácí sítě. V průběhu sezóny bude možno bezplatně využívat aktualizace pro zapojené výrobky s EGC přes OASE Cloud. Toto opatření umožňuje ovládat jezírko odkudkoliv na světě. V případě ProfiClear Premium dostává zákazník vždy zprávu o špatném vývoji teplotních křivek nebo cyklů pro oplach. Investice do OASE Easy Garden Control je také investice do budoucnosti.(OASE)

Více informací na www.oase-livingwater.com.

Srdce systému Easy Garden Control: FM-Master WLAN EGC
Srdce systému Easy Garden Control: FM-Master WLAN EGC

Publikováno: 20. 1. 2017, Autor: Oase (text a foto), Profil autora: Redakce