reklama

EKODOTACE a ŠROTOVNÉ: vyměnit převodovku či starý motor za nový, to vyplatí se u VARI

Pokud vlastníte některý ze starších malotraktorů systému Terra-Vari a Váš motor nebo převodovka dosluhuje, neváhejte a využijte speciálních akcí, v nichž získáte novou pohonnou jednotku nebo převodové skříně VARI za dotovanou cenu.

EKODOTACE a ŠROTOVNÉ: vyměnit převodovku či starý motor za nový, to vyplatí se u VARI

Pro majitele pohonných jednotek s automatickou odstředivou spojkou o průměru 80 mm je připravena EKODOTACE i šrotovné. Pokud ke svému prodejci dopravíte svůj starý, i nefunkční dvoutaktní či čtyřtaktní motor, včetně příruby a vodicích rukojetí, získáte slevu ve výši 6 000 Kč na nákup nové pohonné jednotky VARI PJXP-200, takže Váš stavebnicový stroj dostane nové srdce. Slevu dostanete i v tom případě, když přivezete pohonnou jednotku s odstředivou spojkou 80 mm, která je původem od jiného výrobce.

Cena nové pohonné jednotky v akci činí 10.990,- vč. DPH.

EKODOTACE a ŠROTOVNÉ: vyměnit převodovku či starý motor za nový, to vyplatí se u VARI.
EKODOTACE a ŠROTOVNÉ: vyměnit převodovku či starý motor za nový, to vyplatí se u VARI.

Víte, že?

Pohonná jednotka VARI PJXP-200 je vybavena motorem VARI XP-200 s rozvodem OHV, litinovou vložkou válce a valivým ložiskem klikové hřídele. Tento motor vyniká především velice snadným startem. Zdvihový objem válce činí 196 ccm.

Víte, že?
Víte, že?

Inovované vodicí rukojeti disponují antivibračním systémem a stranovým i výškovým nastavením z místa obsluhy. Výhody čtyřtaktní pohonné jednotky v přímém porovnání s dvoutaktními motory jsou především ve snadném startu, menší hlučnosti, nižších emisích, nižší spotřebě paliva a ve vyšším točivém momentu motoru.

Připojitelnost nového motoru k původním převodovkám

Novou čtyřtaktní pohonnou jednotku PJXP-200 můžete připojit k převodovkám DSK-317 a T-20 po jednoduché úpravě, kdy původní upínací kolíčky na přírubě převodovky vyměníte za drážkované nýtky. U převodových skříní s aktivním vývodem DSK-316 a T-19 je třeba upravit i převody, aby pracovní adaptéry dosahovaly správných otáček, případně převodovku vyměnit v akci Šrotovné za novou v provedení pro čtyrtaktní motor.

Šrotovné na převodovky

Tato akce je určena pro všechny zákazníky, kteří třeba již využili ekodotaci a chtějí obměnit i převodovky za nové provedení pro čtyřtaktní motor. Hlavním cílem obou akcí je odměnit stávající uživatele za věrnost ke značce VARI, zmodernizovat hlavní komponenty stavebnicového systému a využít stávající příslušenství které má zákazník již doma.

Šrotovné na převodovky
Šrotovné na převodovky

ŠROTOVNÉ můžete využít ve stejném duchu jako výše zmíněnou ekodotaci, to znamená, že když přinesete k prodejci starou nebo i nefunkční převodovku, novou dostáváte s výraznou slevou.

Při využití šrotovného pro pořízení převodovky DSK-317/S ve verzi s osovým čepem dostáváte slevu 7 500 Kč a nová převodovka má plnou 5-letou záruku. Tažnou nápravu, závěsy pro připojení vozíku a veškeré nářadí, které vlastníte, použijete z původní sestavy.

U šrotovného s převodovkou DSK-316.1 PSVN pětiletá záruka platí také a sleva činí 6 000 Kč. Nechybí vypínání pohonu adaptérů, širší rozchod kol a hypoidní převody pro maximální životnost a přenos hnací síly.

Šrotovné na převodovky
Šrotovné na převodovky
Šrotovné na převodovky
Šrotovné na převodovky

Cena v akci na novou převodovou skříň DSK 317/S činí 10.990,- vč. DPH.Cena v akci na novou převodovou skříň DSK 316.1 PSVN činí 7.990,- vč. DPH.

Víte, že?

Současné převodové skříně řad DSK-316.1 PSVN a DSK-317/S jsou konstruovány pro jednoduché ovládání a vynikají kvalitním základem.

Víte, že?
Víte, že?
Víte, že?
Víte, že?

Neobsahují žádné řemenové převody, přenos síly je řešen vždy ozubeným soukolím a šnekovým převodem s bronzovým šnekovým kolem. Řazení rychlostí pákou jako u automobilu nebo připojení aktivních adaptérů bez nářadí, patří ke standardu Vari systému.

Zmodernizujte svého věrného pomocníka na dalších 20 let s ekodotacemi a šrotovným. Více informací naleznete na www.vari.cz.

Publikováno: 5. 6. 2016, Autor: VARI (text a foto), Profil autora: Redakce