reklama

Květinám sluší Dekoran

Máte zahradu s květinovými záhony, které potřebujete vkusně oddělit od ostatní zahradní plochy? Chcete volit způsob oplocení jednoduchý, nenáročný na instalaci a přitom elegantní? Ideálním řešením je dekorační pletivo DEKORAN.

Květinám sluší Dekoran

Oplocení můžeme potřebovat z několika různých důvodů. Vždy se jedná o oddělení jedné části od druhé. Někdy však jde především o to, abychom zamezili nechtěnému vstupu na pozemek. Tehdy se jedná o bezpečnostní oplocení, jakým je například Pilofor Classic nebo Pilofor Light a pro velmi vysoký stupeň bezpečnosti Pilofor Super. Jindy chceme plot proto, abychom si zajistili soukromí a byli ušetřeni zvědavých pohledů sousedů či kolemjdoucích. K tomu dobře a zejména rychle poslouží třeba umělý živý plot.

Ochrana a dekorace

V případě dekorativního oplocení však nejde ani o neprůchodnost, ani o neprůhlednost. Naopak, je skrz něj dobře vidět krása květin na záhonech a navíc i samotný vzhled plotu vkusně dotváří estetický dojem ze zahradní nebo parkové úpravy. Pokud má něčemu zabránit, tak pouze tomu, aby neopatrný chodec nešlapal do záhonů a domácí mazlíčci měli ztížené podmínky pro výpravy na zakázaná území.

Ochrana a dekorace
Ochrana a dekorace

Pevný a elegantní

Pletivo DEKORANje pleteno z pozinkovaných a poplastovaných drátů. Horizontální dráty s velkými oblouky se spojují ve středu sítě. Drátěná síť je vyrobena z plastem pokrytého nízkouhlíkatého ocelového drátu s galvanizovaným drátem v jádru. Velikost oka pletiva je 90 x 150 cm. Napínací dráty jsou alternativně splétány a napínací zvlněné dráty jsou zahnuty na vrchní straně. Přizpůsobené horizontální dráty, nahoře upravené do krátkého obloučku, působí velmi elegantně a originálně. Zelená barva pletiva DEKORAN je vhodná do každého prostředí.

Výhody ozdobného plotu

Pletený zahradní plot DEKORAN má několik velkých výhod: perfektně zapadá do parkového stylu zahrady, protože má otevřenou a tradiční strukturu. Kromě toho jeho pletivo je samo dostatečně stabilní, takže pro malé výšky plotu nejsou potřebné sloupky. Při instalaci není nutné žádné napínání. Máte záhony kulatého nebo různě nepravidelného tvaru? S pletivem DEKORAN to není žádný problém. Instaluje se velmi lehce a libovolně kolem jakéhokoliv tvaru květinového záhonu.

Výhody ozdobného plotu
Výhody ozdobného plotu
Výhody ozdobného plotu
Výhody ozdobného plotu

Rozměry oplocení DEKORAN

Pletivo DEKORAN můžete použít i na zcela nízké ohraničení záhonů pouze do výšky 25 cm. V případě potřeby však z pletiva vytvoříte až 120 cm vysoký ozdobný plot. Prodává se totiž v několika různých výškách od 25 cm, přes 40 cm a 65 cm, 90 cm až po 120 cm. Velikost oka pletiva je přitom ve všech výškách zachována stejná – 90 x 150 cm. Stejně tak průměr drátu je stejný, a to u horizontálního 2,50 mm a u vertikálního 3,00 mm, kromě výšky oplocení 120 cm, kdy je průměr vertikálního drátu 2,50 – 3,25 mm. V případě použití sloupků jsou k dispozici ve výškách 700, 1000 a 1200 mm. Barva oplocení je zelená.

Při objednávce dekoračního pletiva DEKORAN zajišťuje firma Pilecký s.r.o. dopravu po celé České republice zdarma. Také na informační telefonní linku 800 900 602 můžete volat zdarma.

Více informací a sortiment výrobků najdete na www.pilecky.cz.

Publikováno: 19. 5. 2013, Autor: Pilecký, s.r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce