reklama

Na podzimní zahradu s WOLF-Garten

Každý zahrádkář pečuje o svou zahradu nejen v létě, ale i na podzim. V této době je potřeba prostříhat stromy a keře. Udělat podzimní vertikutaci a zahradu zazimovat. K prostříhání stromů vám nepomůžou jen zahradní nůžky, ale budete potřebovat i kvalitní drtič, který vás lehce zbaví ostříhaných větví.

Na podzimní zahradu s WOLF-Garten

Drcení zahradního odpadu s WOLF-Garten

Hodně zahrádkářů či majitelů rodinných domů si láme hlavu co se zahradním odpadem jako jsou větve stromů nebo třeba rybízu. WOLF-Garten nabízí ideální řešení – Drtiče zahradního odpadu.

Drtiče dělíme na dva základní modely:

- válcový, který bez problému zvládne větve o průměru 4 cm, ale stejně tak si poradí s drobnými větvičkami. U tohoto modelu vsadila firma WOLF-Garten na jednoduchost a především na funkčnost. Model je vybaven zpětným chodem, regulací přítlačného nože, tepelnou pojistkou a v případě že se do stroje dostane cizí předmět jako např. kámen, má tento model spojku, která zamezí spálení motoru nebo poškození řezného válce. Tento výrobek je z odolného nepraskajícího ABS plastu. Díky válci je tento model velice tichý a „soused nebude ani vědět, že něco děláte“.

- nožový, který je vhodnější spíše na drobný zahradní odpad jako jsou větve z rybízu, drobné větve ze stromů apod.

Oba modely od firmy WOLF-Garten, která se již několik desetiletí specializuje pouze na zahradní techniku, jsou na trhu již řadu let a odzkoušeny nejen prestižními firmami zabývajícími se testováním a hodnocením zboží, ale především samotnými drobnými uživateli.

Drcení zahradního odpadu s WOLF-Garten
Drcení zahradního odpadu s WOLF-Garten

Péče o dřeviny a stromy bez žebříku

Proč lézt na rozviklaný žebřík, proplétat se hustými větvemi v koruně stromu a riskovat nebezpečný pád, když lze péči o stromy lehce „vyřídit“ ze země a to bez použití nebezpečných žebříků? Zvláště pak v prudkém svahu. S nástroji WOLF-Garten lze řezat a stříhat větve, česat ovoce a to vše pohodlně ze země.

Péče o dřeviny a stromy bez žebříku
Péče o dřeviny a stromy bez žebříku

Firma WOLF-Garten se zabývá zahradní technikou již několik desetiletí a bez povšimnutí by neměl zůstat jak její pestrý sortiment nůžek, tak také systém na údržbu stromů bez nutnosti žebříku. Jednotlivé nástroje můžete bez problémů díky patentovanému systému Multi-star navzájem měnit a firma WOLF-Garten si je natolik jistá kvalitou svých výrobků, že na veškeré ruční nářadí poskytuje desetiletou záruku.

Více informací na www.wolf-garten.cz.

Publikováno: 17. 10. 2010, Autor: WOLF-Garten (text a foto), Profil autora: Redakce