reklama

Bazény od Marimexu

Zkuste to slovo vyslovit a schválně, co koho napadne: několik jedinců jméno výrobce voňavých doutníků, větší počet americký hokejový tým a další turistické středisko na západním pobřeží Floridy. U nás v Čechách pojmenování Tampa téměř zdomácnělo jako synonymum jednoduchých nadzemních bazénů, které dokáží udělat léto velmi příjemným. Bazén Tampa nabízí firma Marimex CZ s.r.o..

Bazény od Marimexu

Jenže není bazén jako bazén a bazény Tampa jsou zcela jedinečný výrobek společnosti Intex. Představují nejdostupnější způsob, jak bazén, dlouho považovaný za jeden ze symbolů luxusu, rychle získat. Nevyžadují složité časově a finančně náročné zemní práce a tedy ani trvalý zábor plochy zahrady. Snadno se s ním manipuluje, lehko se udržují a co je důležité – i jejich cena je přijatelná.

Pestrá možnost výběru

Lacinost je samozřejmě hodnota relativní, co je pro někoho málo, je jinému moc, ale každý ocení kvalitní provedení a praktickou stránku těchto bazénů. Jejich cenová nenáročnost ale neznamená, že se jedná o nějaká „plivátka“: nejmenší kruhový bazén třeba k máchání vnoučat s průměrem tři metry se sice klidně vejde i do zahrádkářské kolonie, ale největší oválný Tampa bazén má rozměry 3,6 x 7,32 metru a v něčem takovém se dá pohodlně i plavat. Vybrat si tedy lze podle řady hledisek (i výše příjmu).

Jednoduchost jako poznávací znak

Stěny samonosného bazénu tvoří trojvrstvé PVC a pevné vinylové dno. Rovné místo, kde chcete aby bazén stál, očistíte od ostrých předmětů, větví, kamenů a kořenů. Součástí některých setů jsou i podložky pod bazén, které brání možnému mechanickému poškození bazénu způsobenému plísněmi nebo prorůstáním trávy. Pak už jen nafouknete horní prstenec a začnete napouštět vodu, která se (vlastně tlak stoupající vody) o další stavbu bazénu sama postará. Posezonní úklid je stejně jednoduchý – prostě otevřete výpustný ventil a pohlídáte, aby vytékající voda neodtekla, kam nechcete.

Jednoduchost jako poznávací znak
Jednoduchost jako poznávací znak
Jednoduchost jako poznávací znak
Jednoduchost jako poznávací znak

„Originální bazény Tampa vyrábí jen firma Intex a u nás je prodává Marimex. Existují ale prodejci, kteří tuto ochrannou známku zneužívají,“ říká Lukáš Petr ze společnosti Marimex. „S bazény Tampa je to teď stejné jako prakticky s veškerým úspěšným zbožím. Můžete si vybrat osvědčený originální produkt, nebo o něco levnější napodobeninu výrobce, který v podstatě parazituje na zavedené značce,“ vysvětluje Lukáš Petr: každý ať si tedy vybere podle svého.

Bazény jsou dostupné

Vedle chytré konstrukce si nás bazény Tampa získaly pečlivým zpracováním a tím, že naprosto každý bazén výrobce důkladně testuje. Společnost Marimex je jediným oprávněným distributorem bazénů Tampa do České republiky. Prodává je ve vlastních obchodech i prostřednictvím partnerů na e-shopech (Mall.cz, Kasa.cz, Nákupka.cz). Najdeme je i v síti marketů (OBI, Hornbach, Tesco, Makro a další). Díky tomu jsou originální bazény Tampa snadno dostupné. Marimex k nim navíc poskytuje nadstandardní servis a další komplexní služby.

Více informací na www.marimex.cz.

Publikováno: 2. 5. 2010, Autor: Jiří Jan a Marimex CZ s.r.o. (text), Marimex CZ s.r.o. (foto), Profil autora: Redakce