reklama

Akumulátorové zahradní nůžky na stromeček i pod něj

Pokud jsme vás poněkud zmátli slovní hříčkou v titulku článku, věřte, že záměrně. Akumulátorové zahradní nůžky Ciso jsou totiž vhodné nejen k prostříhávání větví stromků, ale pokud ještě nemáte vybraný dárek a nadělíte je svému kutilovi-zahradníkovi pod stromeček, splní své úkoly hned dvojnásobně. Významně pomohou v práci a potěší.

Akumulátorové zahradní nůžky na stromeček i pod něj

Jedná se totiž o první aku zahradní nůžky s integrovaným lithium-iontovým akumulátorem na světě. Nůžkami Ciso lze provést čistý střih pouhým „stiskem tlačítka“. Tím si práci velmi usnadníte.

Dalším pozitivem je fakt, že nůžky zvládnou více než 500 řezů na jedno nabití akumulátoru a dokáží stříhat jak větvičky měkkého dřeva (a to až do průměru 14 mm), tak dřevo tvrdé, do průměru až 9 mm. Rovný a hladký řez bez třepení nůžky dokážou díky vedlejšímu střihacímu systému s pevným protinožem.

Ergonomicky dokonale vyřešené nůžky Ciso jsou lehké – váží jen 590 gramů, a proto šetří síly i při dlouhodobém používání. A za zmínku stojí i to, že CISO je možné použít nejen při práci na zahradě, ale obzvláště nyní, v čase blížících se Vánoc, při vytváření zelených dekorací v domácnosti. Pro bezpečnou manipulaci jsou nůžky vybaveny aretací.

Aku zahradní nůžky na stromeček i pod něj
Aku zahradní nůžky na stromeček i pod něj

Aku zahradní nůžky Ciso je možné koupit u odborných prodejců elektrického nářadí Bosch či v hobby-centrech (například Hornbach, Bauhaus, Baumax, Globus).

Více informací získáte na www. bosch.cz.

Publikováno: 20. 11. 2009, Autor: Elena (text), Bosch (foto), Profil autora: Redakce