reklama

Sekačku nebo traktůrek

Máte větší zahradu, udržovat pomocí klasické motorové nebo elektrické sekačky ji nezvládáte a proto přemýšlíte o nákupu traktůrku? Zkuste se zamyslet nad tím, jestli kromě žacího stroje využijete i sněhovou frézu nebo další přídavné zařízení.

Sekačku nebo traktůrek

Video

Představujeme vám multifunkční žací stroj s možností připojení přídavných zařízení od firmy WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

Žací stroj W3500 COMFORT

Žací stroj W3500 COMFORT
Žací stroj W3500 COMFORT

Design a konstrukce, to jsou hlavní faktory, které odlišují žací stroj W3500 COMFORT od konkurence. Stroj zahrnuje kombinaci inovace, konstrukce a preciznost každého detailu. W3500 COMFORT se vyznačuje unikátním systémem odhozu posečené trávy středovým tunelem mezi zadními koly přímo do zásobníku. Tato konstrukce umožňuje zařadit stroj mezi světovou špičku vykonávající svou činnost za jakýchkoliv podmínek. Zadní náprava s litinovým diferenciálem, zesílená přední náprava a přední nárazník umožňuje použít stroj i v těch nejnáročnějších terénech. Rozměrný tunel, který se nezacpává je vhodný i na mokrou trávu. Nezávislé hydraulické prvky lze využít pro připojení dalších přídavných zařízení jako jsou např. sněhová fréza, zametací kartáč a další.

Žací stroj W3500 COMFORT
Žací stroj W3500 COMFORT

Další informace se dozvíte na www.wisconsineng.cz.

Publikováno: 20. 9. 2008, Autor: komerční prezentace, Wisconsin Eng. (text a video), Profil autora: Redakce