reklama

Ani velké přívaly sněhu nás nepřekvapí

S příchodem zimy se objevuje také mráz a mnohdy velké množství napadaného sněhu na zahradě, kolem domu a na chodnících. Takže nás místo příjemných zimních radovánek spíše čeká odhazování těžké a studené sněhové nadílky. Je přirozené chtít si tuto namáhavou práci co nejvíce urychlit a zjednodušit. Naštěstí žijeme v moderní době, kdy je možné nalézt toho správného pomocníka přesně pro takový účel.

Ani velké přívaly sněhu nás nepřekvapí

I ti náročnější ocení Dvoustupňovou sněhovou frézu Riwall RPST 6172 s elektrostartem, která je ideální i do vyšších poloh s větším množstvím sněhu. Kromě robustní konstrukce celého stroje je lákavá i kompletní výbava, jako jsou například vyhřívané rukojeti, světlomet nebo strhávací nože, které jsou nastavitelné do několika poloh a dovolí perfektně upravit okraje sněhové bariéry.

Ani velké přívaly sněhu nás nepřekvapí
Ani velké přívaly sněhu nás nepřekvapí

Další výhodou frézy je velmi tichý chod šneku a systém snadného zatáčení, tvořený patentovanou převodovkou s integrovaným diferenciálem. Aretace chodu šneku dovolí ovládat frézu jednou rukou. Druhá ruka tak může i za jízdy např. měnit i směr odhozu sněhu. Pohyb po nerovném terénu usnadňuje nastavitelná výška záběru. Velká kola frézy mají dobrý záběr i na mokrém a zledovatělém sněhu a extrémně silný pojezd stroje si prorazí cestu i při velkých přívalech sněhu.

Sněhová fréza Riwall s desetiletou praxí je prověřena extrémně náročnými klimatickými podmínkami Severní Ameriky. Snadno si poradí se sněhovou přikrývkou, která se každoročně snese na naše zahrady a chodníky. Urychlí a zjednoduší celý proces odhazování sněhu a nám zbyde alespoň více času na odpočinek nebo zimní radovánky.

Více informací naleznete na www.garland.cz

Publikováno: 30. 12. 2019, Autor: Garland (text a foto), Profil autora: Redakce