reklama

Sety zahradního nábytku na novou sezónu

Práce na zahradě stojí mnoho času a ještě více sil. Dopřát si proto zasloužený odpočinek je odměnou pro každého pěstitele, zahrádkáře i kutila. A odměnou může být i nový zahradní set nábytku, který vaší zahradě dodá ten správný šmrnc a bude ozdobou vašeho zeleného zákoutí nebo altánu. Vyberte si ten správný materiál a lenošení po úmorném dni bude o mnoho příjemnější.

Sety zahradního nábytku na novou sezónu (Zdroj: Depositphotos)

Začíná nová sezóna zahradničení. Proč si jí neužít i při odpočinku na novém zahradním setu nábytku?

Dřevěný zahradní set nábytku HECHT Leader 

Luxusní kombinovaný set šesti polohovatelných křesel a jednoho stolu z tvrdého dřeva akácie se stane příjemným místem k posezení i elegantním doplňkem každé zahrady. Použité kvalitní tvrdé dřevo zaručuje odolnost i dlouhou životnost nábytku. Díky přirozeným barevným odchylkám dřeva je navíc každý kus ve své podstatě originál. Křesla jsou polohovatelná, aby splnila nároky každého uživatele, a pro úsporu místa při skladování se dají složit. Stůl je možné dle potřeby roztáhnout na délku 150 nebo 200 cm. 

HECHT zahradní nábytek LEADER SET
Díky přírodní barvě je každý kus originál (Zdroj: HECHT)

Hliníkový zahradní set nábytku HECHT Sofia 

Set odolného zahradního nábytku v elegantní šedé barvě, kterému nevadí ani déšť, obsahuje šest stohovatelných židlí a stůl z hliníkových profilů s trvanlivou povrchovou úpravou. Set je vhodný pro použití v interiéru, exteriéru i ve vlhkém prostředí. Židle z pevného výpletu ve spojení s hliníkovými profily jsou vysoce odolné proti vlhkosti a mají nízkou hmotnost. Deska stolu je vyrobena z tvrzeného skla.
Zahradí sety nábytku jsou k dostání na www.hecht.cz

HECHT zahradní nábytek SOFIA set 6
Hliníkový nábytek je pevný a lehký (Zdroj: HECHT)

Publikováno: 20. 3. 2020, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce