reklama

Sety zahradního nábytku na novou sezónu

Práce na zahradě stojí mnoho času a ještě více sil. Dopřát si proto zasloužený odpočinek je odměnou pro každého pěstitele, zahrádkáře i kutila. A odměnou může být i nový zahradní set nábytku, který vaší zahradě dodá ten správný šmrnc a bude ozdobou vašeho zeleného zákoutí nebo altánu. Vyberte si ten správný materiál a lenošení po úmorném dni bude o mnoho příjemnější.

i (Zdroj: Depositphotos)
Sety zahradního nábytku na novou sezónu (Zdroj: Depositphotos)

Začíná nová sezóna zahradničení. Proč si jí neužít i při odpočinku na novém zahradním setu nábytku?

Dřevěný zahradní set nábytku HECHT Leader 

Luxusní kombinovaný set šesti polohovatelných křesel a jednoho stolu z tvrdého dřeva akácie se stane příjemným místem k posezení i elegantním doplňkem každé zahrady. Použité kvalitní tvrdé dřevo zaručuje odolnost i dlouhou životnost nábytku. Díky přirozeným barevným odchylkám dřeva je navíc každý kus ve své podstatě originál. Křesla jsou polohovatelná, aby splnila nároky každého uživatele, a pro úsporu místa při skladování se dají složit. Stůl je možné dle potřeby roztáhnout na délku 150 nebo 200 cm. 

HECHT zahradní nábytek LEADER SET
i (Zdroj: HECHT)
Díky přírodní barvě je každý kus originál

Hliníkový zahradní set nábytku HECHT Sofia 

Set odolného zahradního nábytku v elegantní šedé barvě, kterému nevadí ani déšť, obsahuje šest stohovatelných židlí a stůl z hliníkových profilů s trvanlivou povrchovou úpravou. Set je vhodný pro použití v interiéru, exteriéru i ve vlhkém prostředí. Židle z pevného výpletu ve spojení s hliníkovými profily jsou vysoce odolné proti vlhkosti a mají nízkou hmotnost. Deska stolu je vyrobena z tvrzeného skla.
Zahradí sety nábytku jsou k dostání na www.hecht.cz

HECHT zahradní nábytek SOFIA set 6
i (Zdroj: HECHT)
Hliníkový nábytek je pevný a lehký

Publikováno: 20. 3. 2020, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce