reklama

Přejete si dokonalý trávník?

Na počátku léta je třeba o trávník dobře pečovat, aby byl krásný až do podzimu. Trávy potřebují v růstu podpořit kvalitní výživou, neboť neustálým sekáním a odstraňováním zelené hmoty jim ubíráme živiny. Dále je třeba kontrolovat výskyt plevelů, které se v této době rychle rozrůstají a dozrávají na nich semena, kterými se budou šířit dál. Pokud nechcete aplikovat hnojivo i herbicidy každé zvlášť, a navíc kapalné přípravky odměřovat a rozmíchávat ve vodě, můžete po trávníku rozhodit granule, které vykonají práci hnojiva i herbicidu současně.

Přejete si dokonalý trávník?

Přejete si dokonalý trávník, ale nechcete péčí o něj strávit příliš mnoho času? Vyzkoušejte Travin, speciální trávníkové hnojivo, jež kromě důležitých živin obsahuje i selektivní herbicid a prospěšný zeolit. Trávník ošetříte najednou a jednoduše.

Travin posiluje trávu a likviduje plevel

Hnojivo + Selektivní herbicid + Zeolit = TRAVIN (perfektní trávník). I takto by mohla vypadat rovnice vedoucí k tomu nejlepšímu trávníku. Travin, trávníkové hnojivo se selektivními herbicidy, je hnojivo moderního typu určené pro všechny typy trávníků.

Obsahuje tři důležité složky: - Hnojivo podpoří okamžitý růst trav. - Selektivní herbicidy zajistí trávník v bezplevelném stavu. - Zeolit provzdušní půdu a poutá na sebe živiny, které postupně uvolňuje do půdy. Dále upravuje pH půdy, čímž zabraňuje růstu plevelů v trávníku.

Všechny tyto složky jsou přísadami nezbytnými k tomu, aby rovnice mohla být úplná. Takže zatímco tráva po aplikaci Travinu utěšeně roste a krásně se zelená, pampelišky, sedmikrásky, šťovík, jitrocel a další drobné nežádoucí plevele nemají šanci dalšího růstu.

Travin posiluje trávu a likviduje plevel
Travin posiluje trávu a likviduje plevel
Travin posiluje trávu a likviduje plevel
Travin posiluje trávu a likviduje plevel

Jak Travin používat?

Aplikace Travinu je velmi jednoduchá a rychlá. Granule se nerozpouští ve vodě, ale sypou se přímo do trávníku. Jednoduše je rozhodíme na travnatou plochu. Účinek se projeví okamžitě. Nejprve se začnou uvolňovat živiny a následně selektivní herbicidy. Trávník bude dokonale vyživen a Zeolit zároveň dlouhodobě zaktivuje a provzdušní půdu.

Pro použití na malé plochy se dodává Travin v 0,8 kg dóze s praktickým sypátkem usnadňujícím aplikaci. Pro ošetření větších ploch jsou k dostání balení 4 kg, 8 kg a 20 kg.

Více informací naleznete na http://floria.cz.

Publikováno: 22. 6. 2012, Autor: AGRO CS (text a foto), Profil autora: Redakce