reklama

Řetězová motorová pila Husqvarna 135

Bez motorové pily se čas od času zkrátka neobejdete. Nemusíte přitom hledat žádné kompromisy, to nejlepší řešení oceníte i v případě, že dřevo neřežete příliš často. Proto je zde nová motorová pila Husqvarna 135. Přesvědčí vás nejen svou spolehlivostí, kvalitou a precizním zpracováním, tedy vlastnostmi, které jsou pro Husqvarnu typické, ale zejména svojí funkčností.

Řetězová motorová pila Husqvarna 135

Motorová pila Husqvarna 135 se velmi snadno ovládá díky pokrokovému ergonomickému řešení a poměru výkon - hmotnost. Pila si vás získá od okamžiku, kdy ji poprvé nastartujete, motor je totiž navržen tak, aby šel nastartovat rychle a s minimálním úsilím. Bezproblémové startování motoru umožňuje speciální pružina, která při vytažení startovacího lanka snižuje startovací sílu o 40 %. Vysoký uživatelský komfort zaručuje, vedle snadného startu, i řada dalších vlastností. Pohodlí při práci a snadnější řezání značně usnadňuje propracovaný systémem Low Vib, jehož výkonné tlumiče efektivně absorbují všechny vibrace. Vaše ruce tak budou ušetřeny zbytečné námahy a i po delším řezání v nich neztratíte cit. Pila má pohodlné boční napínání řetězu, díky kterému lze řetěz okamžitě a bez složitých úkonů napnout. Údržbu rovněž usnadňuje systém Air Injection, který odstraňuje prach a nečistoty ze vzduchu dříve, než se dostanou k vzduchovému filtru. Tím se zajistí nejen delší intervaly mezi čištěním filtru, ale současně se zvyšuje životnost motoru.

Řetězová motorová pila Husqvarna 135
Řetězová motorová pila Husqvarna 135

Nekompromisní výkon a okamžitá akcelerace pily plně dostačují nejen na přípravu palivového dřeva, ale také na prořez stromů či nezbytnou údržbu okolí vašeho domu nebo chaty. Motorová pila Husqvarna 135 je vybavena speciálně vyvinutým motorem X-Torq, který dokáže snížit spotřebu paliva až o 20 % a zaručuje až o 75 % nižší emise výfukových plynů.

Publikováno: 20. 4. 2012, Autor: Husquarna (tisková zpráva), Profil autora: Redakce