reklama

Zbavte se plevele na své zahradě

Plevel v zahradě trápí asi každého, kdo chce mít kvalitní hustý trávník. Jak se plevele jednoduše zbavit? S tím vám pomůže výrobek firmy Lovela, partnera této soutěže, který nese název Gladiátor. Deset z vás má možnost tento hubič plevele vyhrát.

Zbavte se plevele na své zahradě

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky. Poté budete zařazeni do losování o deset přípravků Gladiátor (500 ml).

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete na www.lovela.cz

Ceny, o které soutěžíte

Odborná porota vylosuje deset výherců. Každý z nich získá přípravek Gladiator 500 ml.

Gladiator je neselektivní listový herbicid se systémovým účinkem ve formě kapalného koncentrátu k hubení jednoletých a vytrvalých plevelů i nežádoucí vegetace.

Účinnost výrobku je dána jeho koncentrací, například všeobecně známý Roundup aktiv obsahuje 170 g/l a Gladiator 360 g/l, tzn. že Gladiator je přibližně 2x účinnější.

Termíny soutěže

Start: 7. 6. 2011Uzávěrka: 16. 7. 2011Slosování výherců: 25. 7. 2011Zveřejnění výherců: 28. 7. 2011Předání cen: nejpozději do 31. 8. 2011

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz i firmy Lovela a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Lovela.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Ceny odesílá firma Lovela.

Informace o partnerovi soutěže

LOVELA Terezín s.r.o. vznikla privatizací Státního veterinárního ústavu v Terezíně roku 1995, právě proto má její vazba na zemědělský a zahrádkářský sektor více než třicetiletou tradici. Lovela postupně opustila jak laboratorní, tak servisní činnost. Aktuálně se věnuje výrobě a distribuci malospotřebitelských balení přípravků na ochranu rostlin, hnojiv a biocidů.

Cílem firmy je nabízet zahrádkářům a drobným zemědělcům co nejkompletnější sortiment výrobků, který pomůže vyřešit jakýkoliv problém. V roce 2011 nabízela firma více než sedmdesát pesticidů často i ve čtyřech velikostech balení a další sortiment pomáhající zahrádkářům a farmářům.

Při rozvoji firmy je věnována maximální pozornost výrobkům šetrným k životnímu prostředí.

Více informací na www.lovela.cz.

Publikováno: 7. 6. 2011, Autor: Erika (text), Lovela (text a foto), Profil autora: Redakce