reklama

Nechte na trávníku vládnout krále

Zima pomalu a jistě odchází a odkrývá prázdné prostory na místech, kde ještě v létě býval trávník. Jak to tedy udělat, aby nám na těchto místech vyrostl krásný zelený porost, který by nám sousedi záviděli? Na trhu je travní směs Král trávníků se zeolitem - ideální jak pro dosev poškozených míst, tak pro založení nového trávníku. Díky této travní směsi složené ze špičkových druhů trav a zeolitu získáte trávník nejvyšší kvality.

Nechte na trávníku vládnout krále

Aplikace je velmi jednoduchá. Zeolit se smíchá s travní směsi a rovnoměrně oseje na připravenou plochu. Zeolit v travní směsi po výsevu na sebe začne ihned vázat vodu a rozpustné živiny, které následně uvolňuje podle potřeby rostlin. Zeolit navíc provzdušňuje půdu, čímž pomáhá k tvorbě zdravých a silných kořenů.

AGRO CS: Jak pečovat o trávník
AGRO CS: Jak pečovat o trávník

Trávník v dalších fázích růstu je hustý s pružným drnem a je vysoce odolný vůči pošlapání. Při běžné péči si trávník udrží sytě zelenou barvu po celé vegetační období.

Neexistuje snad nic lepšího, než si v létě lehnout do trávy, koukat na oblohu a nechat své myšlenky jen tak plynout. S travní směsí Král trávníků se to lehce stane skutečností.

Více informací na www.floria.cz nebo www.agrocs.cz.

Publikováno: 28. 3. 2011, Autor: AGRO CS (text a foto), Profil autora: Redakce