reklama

Supernízké zastřešení bazénu

Chcete si zastřešit bazén a přitom přes něj vidět i na zahradu, nebo naopak na dům? Pak byste neměli přehlédnout nejnovější bezkolejnicové zastřešení francouzské bazénové firmy Desjoyaux. Kvalita materiálu a dlouhodobé zkušenosti s bezkolejnicovým zastřešením umožnily snížit jeho výšku na minimum a vytvořit tak zcela unikátní koncepci bazénového zastřešení.

Supernízké zastřešení bazénu

Supernízké bezkolejnicové zastřešení Desjoyaux se od běžných typů zastřešení v mnohém liší. Svou výškou 0,5 až 1 m ideálně splyne s okolím, nenaruší vzhled zahrady ani nezastíní dům. Přesto však umožní pohodlné plavání, neboť abychom dostali skutečnou výšku zastřešení nad vodou, musíme k jeho výšce přičíst ještě vzdálenost hladiny od okraje bazénu. Minimální výška zastřešení navíc nemá vliv pouze na vzhled zastřešeného bazénu, ale projeví se i na menších tepelných ztrátách bazénové vody.

Supernízké zastřešení bazénu
Supernízké zastřešení bazénu

Další výhodou tohoto zastřešení je absence běžně užívaných kolejnic. Ty totiž nejen že naruší estetiku celého bazénu a vzhled jeho okolí, ale často bývají i zdrojem zranění, neboť v bezprostředním okolí bazénu se většinou pohybujeme bosí. Za zmínku stojí i obtížné odstraňování nečistot z kolejnic. Všechny tyto problémy řeší právě bezkolejnicová technologie, která je jedním ze základních principů všech zastřešení značky Desjoyaux.

Více se dozvíte na www.desjoyaux.cz.

Publikováno: 4. 8. 2009, Autor: Desjoyaux (Tisková zpráva), Profil autora: Redakce