reklama

Představujeme akumulátorovou strunovou sekačku ART 26 LI od firmy Bosch

Mnohostranná, snadno ovladatelná a vytrvalá: to je nová strunová sekačka ART 26 LI od firmy Bosch. Její výkon je srovnatelný s výkonem obdobných sekaček napájených ze sítě. Strunová sekačka ART 26 LI dokáže posekat s jedním nabitím akumulátoru okraj trávníku tří fotbalových hřišť nebo asi tisíc metrů okraje trávníku.

Představujeme akumulátorovou strunovou sekačku ART 26 LI od firmy Bosch

To umožňuje inovační akumulátor s Li-Ion technologií. Tento moderní akumulátor má mnoho předností: nízkou hmotnost, dobíjení bez ohledu na stav vybití, protože nevykazuje paměťový efekt, téměř bez samovybíjení. Navíc je akumulátor vyměnitelný, což usnadňuje proces nabíjení.

Představujeme aku strunovou sekačku ART 26 LI od firmy Bosch
Představujeme aku strunovou sekačku ART 26 LI od firmy Bosch

Mnohostranná, snadno ovladatelná, vytrvalá aku strunová sekačka

  • Aku strunová sekačka s Li-Ion akumulátorem s maximálním výkonem a flexibilitou.
  • Jedno nabití akumulátoru vystačí k posekání asi jednoho tisíce metrů okraje trávníku.
  • Pohodlné sekání v horizontální a vertikální poloze; také v těžko dostupných místech - pod lavičkami, keři apod.
  • Plastový nůž s jednoduchou výměnou pomocí rychloupínacího systému SDS od firmy Bosch.

Vysoká míra flexibility aku strunové sekačky s atraktivním designem a průměrem sečení 26 centimetrů zvyšuje komfort péče o trávník v každé zahradě. Správnou pracovní výšku je možné jednoduše nastavit na teleskopické násadě. Také druhá rukojeť nabízí nastavení vhodného sklonu pro různý typ sečení. Pro vertikální sečení okrajů trávníku otočí uživatel snadno hlavici o 90 stupňů. Pokud musí sekat pod keři nebo v obtížně přístupných rozích, pak představuje variace nastavení sklonu hlavice a teleskopické násady výhodu v porovnání s běžným ovládáním strunové sekačky. Při sekání v okolí zdí se postará o optimální odstup distanční oblouk a pro pohodlné vedení rukojeť jedinečně vyváženého přístroje.

Ergonomické sečení podporuje také řešení rukojeti Softgrip s měkkou tlumicí vložkou, která zaručuje pevné uchopení. Další předností je nízká hmotnost této akumulátorové strunové sekačky: ART 26 LI s 18V akumulátorem váží 2,4 kilogramu.

Speciální plastový nůž, který se již osvědčil u akumulátorových strunových sekaček předchozí generace od firmy Bosch, se používá i u tohoto nového modelu sekačky. Jednoduchou výměnu nože zajišťuje rychloupínací systém SDS od firmy Bosch. Praktickým prvkem zůstává uchovávání náhradních nožů pod rukojetí.

Akumulátor a nabíjecí zařízení nové strunové sekačky je používáno ve stejném provedení také u nářadí Bosch pro domácí kutily. To přináší dodatečnou flexibilitu při provádění prací na domě. Aku strunová sekačka ART 26 LI od firmy Bosch bude k dostání v obchodě od dubna 2008. Doporučená prodejní cena včetně DPH činí 3.990,- Kč.

Další informace naleznete na webu

http://www.bosch.cz/pt/zahrada/

Publikováno: 7. 2. 2008, Autor: Tisková zpráva, Profil autora: Redakce