reklama

LIGNOHUMÁT pro všechny rostliny

Chcete aby vaše zahrádka kvetla a plodila? Nevíte si s tím rady. Máme pro vás pomocníka. Lignohumát značky HORTUS je univerzální a jednoduše aplikovatelný koncentrát přírodních huminových a fulvových látek v ideálním poměru.

LIGNOHUMÁT pro všechny rostliny

Výrobek je použitelný k ošetření všech rostlin i plodin. Rostlinám umožní efektivnější příjem živin z půdy, podporuje rozvoj kořenového systému, větší násadu květů a delší dobu kvetení, zvyšuje úrodnost, skladovatelnost a chuťové vlastnosti produkce. Výrazně snižuje spotřebu hnojiv a podporuje přirozenou odolnost rostlin vůči chorobám a stresům.

Lignohumát můžete používat k postřiku a zálivce během celého vegetačního období a to jak samostatně nebo společně s minerální či organickými hnojivy nebo při aplikaci na list s pesticidy nebo růstovými látkami. Díky pravidelné aplikaci se zvyšuje kvalita půdního humusu, a tím i úrodnost půdy. 0,5 l lahvička Lignohumátu postačí až na 400 l zálivky.

Lignohumát Hortus pro všechny rostliny
Lignohumát Hortus pro všechny rostliny
Lignohumát Hortus pro všechny rostliny
Lignohumát Hortus pro všechny rostliny

Použitelnost Lignohumátu:

  • Moření semen a cibulovin
  • Máčení kořenového systému
  • Přesazování rostlin
  • Vysévání a údržba trávníků
  • Zálivka rostlin (lze kombinovat s hnojivou zálivkou)
  • Aplikace na list (lze kombinovat s ochranným postřikem)

Lignohumát můžete používat ke všem rostlinám, a to i na orchideje, kaktusy a pokojové rostliny.

Zálivku s Lignohumátem provádějte při běžné dávce 20 ml /10 l vody v době vegetace každý týden či jednou za 14 dní. Uvidíte, že se vám sníží spotřeba hnojiv a rostliny se vám odvděčí bohatou násadou květů, plodů a celkovým bujným růstem.

Více informací naleznete na www.raselina.cz

Publikováno: 13. 6. 2011, Autor: Rašelina a.s. (text a foto) PePa (foto), Profil autora: Redakce