reklama

Přinášíme tipy na benzínové sekačky na trávu

Vybrat a koupit benzínovou sekačku na trávu není jen tak. Na trhu je tak obrovské množství nejrůznějších modelů, že běžnému spotřebiteli přechází zrak. Připravili jsme pro vás dva zajímavé tipy na sekačky, které jistě stojí za pročtení a pokud se rozhodnete zrovna pro ně, máte jistotu, že jste investovali do kvalitních a výkonných strojů.

i (Zdroj: Depositphotos)
Tipy společnosti Hecht na benzínové sekačky na trávu (Zdroj: Depositphotos)

Motorová sekačka HECHT 547 SXW

Základ sekačky HECHT 547 SXW 5 in 1  je tvořen pevným ocelovým šasi s odolným nátěrem, na kterém je usazen výkonný benzínový motor o objemu 150 cm3. Pod šasi rotuje nůž se záběrem 46 cm. Sekačka umožňuje jak běžné sečení, tak mulčování. Je vhodná pro sečení ploch do cca 1000 m2. Disponuje vysokým točivým momentem, a tak si poradí i s hustším trávníkem. Má moderní převodovku, která zaručuje delší životnost, pohodlná měkčená madla a centrální nastavení výšky sečení. Je vybavena pojezdem, který ušetří spoustu námahy. Boční výhoz a mulčovací záslepka jsou součástí sekačky. Kola 7" vpředu a 10" vzadu zlepšují manipulaci při sečení a v této kategorii jsou spíše výjimkou. Potěší také rychlé složení madel pro snadnější transport i úsporu místa v garáži a kvalitní kombinovaný 55litrový sběrný koš.

Motorova_sekacka_HECHT_547_SXW
i (Zdroj: HECHT)
Sekačka umožňuje jak běžné sečení, tak mulčování


Ideální volba pro střední a větší zahrady

Ovládání sekačky HECHT 548 SW 5 in1 se hodí pro každého – je ergonomicky navržena tak, aby zajišťovala co nejpohodlnější užívání spolu s perfektními výsledky sečení. Je vhodná pro plochy do cca 1200 m2. Má pojezd, který vám ušetří spoustu námahy, a robustní podvozek z kvalitní oceli opatřený odolným nátěrem. Díky příslušenství, které součástí dodávky, ji můžete snadno a bez nářadí přestavět na mulčovací provoz nebo použít boční výhoz místo sběrného koše. Díky promyšlené žací komoře a speciálnímu tvarovanému noži je zajištěn perfektní výsledek sečení i sběru posečené trávy. Sekačka je navíc vybavena konstrukcí EDGE CUTTING, díky které můžete sekat těsně podél plotů a zdí. Má centrální nastavení výšky sečení, nízkou spotřebu a vysoký točivý moment pro práci v husté trávě. Sekačka je osazena špičkovou francouzskou převodovkou GT Transmission, jež je dimenzována pro dlouhá léta bezstarostného provozu. Nabízí silný a tichý motor o objemu 135 cm3 se systémem OHV a snadným startováním a velká přední 8" a zadní 11" kola s patentovaným W-designem. Má záběr 46 cm a objem koše 60 l. 

Motorova_sekacka_HECHT_548_SW
i (Zdroj: HECHT)
Zajišťuje co nejpohodlnější užívání spolu s perfektními výsledky sečení

Výše jmenované sekačky, ale i spoustu dalších strojů naleznete na e-shopu www.hecht.cz nebo ve vybraných značkových kamenných prodejnách HECHT.

Publikováno: 2. 8. 2020, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce