reklama

Dáváte přednost motorovému nebo elektrickému plotostřihu?

Zastřihování a tvarování živých plotů může být docela fuška, pokud nemáte to správné nářadí. Ručně budete živý plot stříhat opravdu dlouho a namáhavá práce nemusí být nakonec odměněna skvělým výsledkem. Pokud si ale pořídíte plotostřih - motorový nebo elektrický, zaručeně vás bude taková práce bavit a těšit, a efekt perfektně zastřiženého živého plotu vám bude zaslouženou odměnou.

i (Zdroj: Depositphotos)
Dáváte přednost motorovému nebo elektrickému plotostřihu? (Zdroj: Depositphotos)

Vybíráme plotostřihy pro naši zahradu

Přinášíme vám tipy na plotostřihy HECHT, které promění vaše živé ploty a okrasné keře na dokonalá a perfektně zastřižená umělecká díla.

Motorový plotostřih HECHT 9245 

Je skvělým pomocníkem ke stříhání velkých keřů a živých plotů, který ušetří spoustu ruční práce. Je poháněn kvalitním výkonným dvoutaktním motorem o objemu 24,5 cm3 a osazen 70 cm ocelovou lištou, jejíž pracovní záběr činí 60 cm. Tato profesionální stříhací lišta je vyrobena z ušlechtilé oceli, řezaná laserem a zaručuje perfektní řez. Komfort práce zvyšuje účinný antivibrační systém.

Pohodlné stříhání plotů v různých úhlech nabídne o 180° otočná hlavní rukojeť, díky které budete plotostřih držet ve všech směrech pevně a pohodlně oběma rukama. Maximální průměr stříhaných větví je až 2,2 cm a hmotnost plotostřihu činí 5,8 kg. Součástí je také ochranné pouzdro na lištu a ochranný přední kryt rukojeti. 

Motorovy_plotostrih_HECHT_9245
i (Zdroj: HECHT)
Motorový plotostřih je výkonnější

Elektrický plotostřih HECHT 611

Je to skvělý pomocník určený k tvarování keřů a živých plotů, který ušetří spoustu ruční práce. Nabízí kvalitní ergonomii, dobré vyvážení a skvělý poměr výkonu a hmotnosti (která činí příjemné 4 kg). Díky výkonnému motoru s příkonem 750 W a 68 centimetrové liště s pracovním záběrem 61 cm je práce s ním efektivní a průměr střihu je až 24 mm. Lišta je z ušlechtilé oceli a řezaná laserem, to zaručuje perfektní řez.

Pohodlnou obsluhu v různých polohách umožní o 180° otočná rukojeť. Samozřejmostí je odlehčení pnutí kabelu, velký bezpečnostní spínač, ochranný přední kryt rukojeti a ochranné pouzdro na lištu. Tento model plotostřihu nabízí v ceně zdarma i sběrnou lištu, která umožní plynulý odvod nastříhaného odpadu. 

Elektricky_plotostrih_HECHT_611_2019
i (Zdroj: HECHT)
Elektrický plotostřih má tichý chod

K dostání na e-shopu www.hecht.cz nebo v kamenných prodejnách HECHT.

Publikováno: 13. 8. 2020, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce

Mohlo by vás dále zajímat