reklama

Podzimní úklid zahrady s unikátním výměnným systémem QuikFit

Pokud byste na zahradě rádi zastali více práce, ale používali při tom méně nářadí, systém QuikFit™ s výměnnými hlavami je pro vás ideální volba. Nabízí čističe okapů, kultivátory, hrabla na sníh, kartáče a další speciální nástroje, s nimiž zvládnete kompletní údržbu zahrady. Díky vyměnitelným pracovním částem a násadám vám na více úkolů bude stačit méně nástrojů a při skladování ušetříte spoustu místa. Prostě stačí zacvaknout a máte nářadí, které právě potřebujete.

i (Zdroj: Fiskars)
Podzimní úklid zahrady bude snazší s unikátním výměnným systémem QuikFit

Díky systému QuikFit™ bude podzimní úklid zahrady snadnější

Nasaďte a dosáhněte

Někdy je lepší stát pevně nohama na zemi, než se vznášet ve výškách. Díky řadě "Nasaďte & dosáhněte" systému QuikFit™ už nemusíte nejistě balancovat na žebříku nebo štaflích. Při řezání větví nebo čištění okapů tak můžete vy zůstat bezpečně stát na pevné zemi a přitom pracovat až o několik metrů výše.

Fiskars_Action_Garden_QuikFit_Gutter cleaner
i (Zdroj: Fiskars)
Díky řadě "Nasaďte & dosáhněte" například snadno vyčistíte okapy

Nasaďte a pěstujte

K největším radostem každého zahradníka, ať žije na venkově, nebo ve městě, patří pěstování vlastní zeleniny a květin. Řada "Nasaďte & pěstujte" systému QuikFit™ je jedinečný systém nástrojů, se kterými můžete buď pro různé hlavy nástrojů použít jedinou násadu, nebo naopak k jednomu nástroji použít násadu, která má pro daný účel tu nejvhodnější délku.

Fiskars_Environmental_QuikFit_Lawn Edger_35 cm_1000690
i (Zdroj: Fiskars)
Nářadí z řady "Nasaďte & pěstujte" ocení každý zahradník

Nasaďte a čistěte

Díky nástrojům QuikFit™ z řady "Nasaďte & čistěte" uklidíte trávník a dvorek jako nic. S hráběmi a koštětem QuikFit™ s promyšlenou konstrukcí bude úklid na zahradě hotový během chvilky.

Fiskars_Action_QuikFit_Leaf Rake L_41 cm_1000642 (1)
i (Zdroj: Fiskars)
Díky nástrojům z řady "Nasaďte & čistěte" snadno uklidíte trávník i dvorek

Násady a adaptéry

Fiskars QuikFit™ představuje sortiment zahradního nářadí s vyměnitelnými hlavicemi a násadami, určený pro rozličné zahradnické úkony.

Fiskars_Action_QuikFit_Curved Saw_65 cm_1000691 (1)
i (Zdroj: Fiskars)
Teleskopické násady QuikFit™ mají automatický zámek posunu

Za povšimnutí jistě stojí i to, že automatický dvojitý zamykací systém Fiskars QuikFit™ získal ocenění Red Dot Award: Product Design 2010.

QuikFit_Broom_Cultivator_Rake
i (Zdroj: Fiskars)
Systém QuikFit™ s výměnnými hlavami

Publikováno: 27. 10. 2020, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce