reklama

Chcete mít záplavu květů a bohatou úrodu? Základem je kvalitní hnojivo

Rostliny přinášejí do života potěšení, radost a odměňují nás pěstitele za to, jak o ně s láskou pečujeme. Každý pěstitel usiluje o to, aby jeho rostliny byly silné, co nejzdravější, aby rychle rostly, měly mnoho krásně vybarvených květů a hodně šťavnatých plodů. Komu se daří těchto hodnot dosáhnout, ví, že je k tomu zapotřebí kvalitní substrát, pravidelná zálivka, dostatečné množství světla a tepla a především živiny. Ty rostlině musíme dodat my kvalitním hnojivem.

i (Zdroj: AGRO CS)
Chcete mít záplavu květů a bohatou úrodu? Základem je kvalitní hnojivo (Zdroj: AGRO CS)

Je to on… mezi hnojivy šampion!

Kristalon je tradiční české hnojivo, které si získalo statisíce spokojených zákazníků, a proto je každoročně označováno jako nejoblíbenější na trhu. Kristalon je krystalické ve vodě zcela rozpustné hnojivo bohaté na živiny (v součtu až 50 %): dusík, fosfor, draslík, hořčík a mikroprvky ve snadno přijatelné chelátové formě: bór, molybden, mangan, železo, měď a zinek. V nabídce naleznete několik druhů Kristalonů, které se od sebe navzájem liší poměrem základních živin, což umožňuje uspokojit rozdílné nároky jednotlivých skupin rostlin. Při hnojení Kristalonem je tak do velké míry minimalizováno riziko přehnojení.

hnojivo pro rajčata
i (Zdroj: AGRO CS)
Pro hnojení plodové zeleniny je ideální kombinace Kristalonu a Vitality Komplexu

Přírodní „doping“

AGRO Vitality Komplex neboli "Žížalí voda“ je vynikajícím pomocníkem k posílení imunity rostlin, obnovení jejich vitality a růstu. Jedná se o speciální výluh z vermikompostu, který vzniká činností kalifornských žížal. Je zdrojem enzymů a stimulačních látek, které zrychlují transport živin z půdy do rostlin i procesy v rostlinách a pomáhají ke zvětšení kořenové plochy, následně i nadzemní části rostliny. Regeneruje oslabené rostliny, tudíž škůdce, choroby a nedbalou péči snášejí rostliny mnohem lépe. Především rostliny pěstované v nádobách postupně odebírají cenné živiny, jako jsou humusové látky, Vitality Komplex je rostlině opět dodáte a dáte ji nový impulz k jejímu růstu! Vitality Komplex je vhodný pro všechny druhy pokojových, balkónových a okrasných rostlin. Je přímo ideální pro plodovou zeleninu (rajčata, okurky, papriky, aj.) a pro drobné ovoce (jahody, maliny, ostružiny, borůvky a rybíz, aj.).

hnojivo pro muškáty
i (Zdroj: AGRO CS)
Hnojením Kristalonem s Vitality Komplexem dosáhnete bohatšího kvetení

Spolu dokážeme víc

Střídejte hnojivou zálivku Kristalonu s Vitality Komplexem 1× za 14 dní. Jejich kombinací dosáhnete až o 34 % bohatšího kvetení a násady plodů! Tajemství bohatě kvetoucích převisů muškátů tkví právě v komplexní péči za použití Kristalonu spolu s Vitality Komplexem.

Více informací se dozvíte na www.kristalon.cz a www.vitalitykomplex.cz. Koupíte je nejen v dobrých zahradnictvích, hobbymarketech či květinářství, ale také na e-shopu www.megazahrada.cz, kde vám s jejich nákupem a používání rádi poradíme.

Publikováno: 8. 5. 2021, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce