reklama

Nejvyšší čas na nový plot

Podzim se blíží a spolu s ním i vhodný čas na stavbu oplocení vašeho pozemku. Nejdříve přichází na řadu stavba sloupků, kdy jsou velmi oblíbené v provedení ztraceného bednění. K jejich výhodám patří snadná a rychlá výstavba nebo velmi dlouhá životnost. A stejné vlastnosti mají i PVC plotovky od českého výrobce HORZ.cz, které mají navíc i vysoký pohledový standard.

Nejvyšší čas na nový plot

Plastové ploty jsou vyráběny z kvalitního PVC – nikoli z recyklátu, jak je tomu obvykle. Mají proto shodné vlastnosti, jako například profily používané při výrobě plastových oken. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, stálobarevné, lehké, prakticky bezúdržbové s téměř neomezenou životností.

Firma HORZ.cz nabízí i zajímavé barevné varianty a to:

- červená pinie, - dub, - borovice, - bílá, - světle šedá, - antracit.

Můžete tak harmonicky sladit barvu oken, parapetu nebo jiné čísti domu s oplocením. Vhodné je sjednotit například i plotovky a zábradlí balkónů nebo francouzských dveří. Pro inspiraci je možné doplnit, že nyní jsou v kurzu bílé fasády, ke kterým se hodí, jakákoliv uvedená barva. Oblíbenou a nejvíce poptávanou variantou je antracitová, chcete-li tmavě šedá plotová pole, která se vzhledem k nadčasovosti barvy – neokoukají a zapadnou do každého exteriéru.

Kromě barvy je třeba zvolit rozteč mezi jednotlivými plotovkami a celkový tvar plotových polí. Ta mohou být rovná, do tvaru stříšky nebo oblouku. S rovnými nebo oblými koncovkami. Vše záleží na představě každého zhotovitele.

Nejvyšší čas na nový plot
Nejvyšší čas na nový plot
Nejvyšší čas na nový plot
Nejvyšší čas na nový plot

Dodání formou stavebnice

Plotovky od českého výrobce HORZ.cz jsou dodávány na míru, dle přání každého zákazníka, a to formou stavebnice s manuálem, se kterým zvládne instalaci plotovek každý kutil. Kromě plotovek jsou součástí i nosné profily, které mají zabudovaný kovový profil, což zaručuje opravdu vysokou nosnost horizontální nosné konstrukce.

V případě, že chcete plot komplet z PVC – není problém - v nabídce jsou i nosné plotové sloupky (opět vybaveny bytelnou kovovou výztuhou), které se pouze zabetonují a na ně namontují plotová pole.

Dodání formou stavebnice
Dodání formou stavebnice

Bezúdržbovost

Mezi výhody plastových plotů spadá jejich dlouhá životnost, ale i bezúdržbovost. Odolávají totiž slunečním paprskům, dešti nebo i velkým mrazům. V případě nutnosti je z takového plotu možné snadno odstranit i grafity. Toto vše je také i velmi ekonomické. Odpadá tak nákup drahých nátěrových hmot, zvláště vezmeme-li v úvahu neustále se zvyšující cenu za barvy a laky. V neposlední řadě ušetříte i námahu a čas s broušením a natíráním spojenou. Pokud dojde k běžnému znečištění plotovek, je možné použít pouze vodu s běžným saponátem na nádobí – plot jím umýt a spláchnout čistou vodou.

Firma HORZ.cz, sídlící v Teplicích působí v rámci celé České republiky, není tedy problém dodání plotového systému do jakéhokoli koutu Česka. K dispozici je i eshop s plastovými ploty na níže uvedeném odkazu. Nechte si udělat cenovou kalkulaci zdarma.

Více na www.horz.cz nebo na tel: +420 602 179 179.

Publikováno: 5. 10. 2019, Autor: HORZ (text a foto), Profil autora: Redakce