reklama

Dostatek soukromí na zahradě, terase nebo balkónu zajistí stínící sítě

Každý z nás, kdo má zahradu, kde se může opalovat, koupat nebo lenošit, určitě řešil nejednou zvídavé pohledy sousedů nebo kolemjdoucích. Na své zahradě si chceme užívat určitou míru svobody a soukromí. Pozemky v satelitních městečkách jsou malé a domy co nejvíce postavené vedle sebe. Proto lidé z těchto důvodů hledají řešení, jak si co nejvíce zajistit trochu soukromí. Existuje mnoho variant od stavby plné zdi nebo neprůhledného dřevěného plotu. Milovníci zeleně mohou vysadit živý plot. Všechny výše zmíněné možnosti jsou složité nebo vyžadující delší čas. My ale nabízíme řešení v podobě stínících sítí nebo umělého živého plotu, které lze velice rychle připevnit na již existující oplocení.

Dostatek soukromí na zahradě, terase nebo balkónu zajistí stínící sítě

Stínící sítě

stínící síť
stínící síť

Stínící sítě se vyrábějí z polyetylénu. Jedná se o materiál s dlouhou životností a je i UV stabilní. Tento materiál je odolní vůči klimatickým a povětrnostním vlivům a jednoduše se přizpůsobí jakémukoliv tvaru oplocení. Stínící sítě, které poskytnou soukromí na zahradě, mají klasickou zelenou barvu. Nejčastěji se používají k oddělení sousedních pozemků nebo pozemků, které sousedí s veřejným prostranstvím. Dále lze stínící sítě použít i jako krycí prvek na mobilní oplocení kolem staveb.

Umělý živý plot

umělý živý plot
umělý živý plot

Pokud hledáte elegantnější řešení zastínění, zvolte umělý živý plot. Výhody oproti klasickému živému plotu jsou v jeho „rychlosti“. Než vyroste klasický živý plot, trvá to i několik let. Náš živý plot vyroste za jediný den. Umělý živý plot se podobá klasickému a je nabízen ve dvou výškách 100 cm a 150 cm a dále pak ve dvou variantách zastínění – 80% a 95% zneprůhlednění. Jedná se o velice jednoduchou variantu s vysokou životností a bezúdržbovostí. Umělý živý plot nikdy nemusíte zalévat a plot bude stále zelený.

Umělý živý plot
Umělý živý plot
Umělý živý plot
Umělý živý plot

Více informací se dozvíte na www.pilecky.cz.

Publikováno: 29. 8. 2016, Autor: Pilecký (text a foto), Profil autora: Redakce