reklama

Vzorové systémy Vám usnadní výběr dlažby

Představte si situaci, kdy potřebujete kolem domu položit dlažbu, postavit plot, zpevnit svah či jiné podobné stavební úpravy. Určitě přemýšlíte nad tím, aby jednotlivé výrobky spolu ladily, a to ať už barevně nebo i tvarem či reliéfem na povrchu.

Vzorové systémy Vám usnadní výběr dlažby

V této situaci Vám mohou být dobrým pomocníkem „Vzorové systémy“ společnosti PRESBETON, které byly vytvořeny právě za tímto účelem, usnadnit Vám výběr produktů. Tyto vzorové systémy jsou koncipovány jako skládačka ve dvou modelových řadách – řada Rustikal a řada Modern. Je to pouze otázka osobního vkusu, zda dáte přednost moderní architektuře nebo jste zastánci přirozeně vypadajících prvků, které často imitují přírodní materiály, evokují časy dávno minule a skvěle splynou s okolní přírodou.

Ukázka vzorového systému Modern
Ukázka vzorového systému Modern

Vybírat můžete celkem ze šesti vzorových systému, přičemž každý z nich zahrnuje zdicí kameny nebo tvarovky, skladebné dlažby pro zpevněné plochy okolo domu, plošné dlažby na balkony, terasy a některé systémy jsou doplněny i o schody a palisády.

Ukázka vzorového systému Rustikal
Ukázka vzorového systému Rustikal

A pokud byste si i tak s výběrem nevěděli rady, nic se neděje, můžete napsat do naší poradny, kterou najdete na webových stránkách www.presbeton.cz/poradna/online-poradna, nebo využít naší služby „Projekt zdarma“, kde Vám poradí naši odborníci a případně Vám i zpracují jednoduchý projekt.

Publikováno: 19. 6. 2016, Autor: Presbeton (text a foto), Profil autora: Redakce