reklama

Ušetřete za náročnou péči o terasu

Léto je období radosti a tu si nejlépe užijeme venku. A kde jinde než na terase, o kterou se nebudete muset skoro starat. Čas, který byste strávili její údržbou, můžete věnovat sami sobě, své rodině či přátelům.

Ušetřete za náročnou péči o terasu

Prověřená kvalita

Aby vám terasa dobře sloužila a co nejdéle hezky vypadala, je potřeba myslet na výběr kvalitního materiálu. Zvolte prověřený, u něhož vám je prodejce schopen doložit výsledky zkoušek, certifikáty nebo hygienické atesty. K takovým patří kompozitní terasový systém Twinson od společnosti Inoutic.

Twinson v sobě spojuje to nejlepší z obou materiálů, z nichž je vyroben - odolnost a trvanlivost PVC s hřejivým pocitem dřeva. Je také recyklovatelný, voděvzdorný, nekroutí se ani se neštěpí a snadno se montuje.

Prověřená kvalita
Prověřená kvalita

Řešení pro každou příležitost

Použití Twinsonu je však mnohem širší. Pro svůj neklouzavý a rychleschnoucí povrch je ideální i pro obložení ploch u bazénů. Je totiž odolný proti vlhkosti, plísním, škůdcům či dřevokazným houbám a nezadřete si o něj třísku. V případě ušpinění stačí povrch ostříkat vysokotlakým čističem.

Terasový systém Twinson je v nabídce ve čtyřech variantách. Nejžádanějším typem je Twinson Terrace. Nejčastěji se používá pro menší samostatně stojící terasy nebo i ty, které jsou součástí rodinných domů. Terasové desky Terrace poznáte podle sedmi komor, zajišťující vysokou pevnost a odolnost proti případnému poškození tlakem nebo nárazem. Na větší plochy je určen Twinson Terrace+, který je robustnější a s ještě vyšší nosností. Liší se také jiným vlnitým povrchem a díky skrytým spárám mezi deskami vypadá terasa kompaktněji.

Řešení pro každou příležitost
Řešení pro každou příležitost

Nejvíce barev na trhu

Novinkou je Twinson Massive - variabilní masivní desky ideální pro terasy se zaoblenými tvary. Plné desky jsou použitelné z obou stran. Svou flexibilitou jsou určeny k obložení bazénů či pro vybudování teras v nejrůznějších tvarech.Základní variantu představuje Twinson Basic přinášející ekonomické řešení pro projekty menšího rozsahu se zaručenou kvalitou.

Díky pestré barevné nabídce až 8 odstínů, což je nejvíce na trhu, umožňuje každému vybrat si správnou barvu a sladit svoji terasu či obložení bazénu s okolním zařízením a architekturou domu. Více informací a kontakty na certifikované prodejce najdete na www.deceuninck.cz.

Nejvíce barev na trhu
Nejvíce barev na trhu

Publikováno: 20. 6. 2014, Autor: Inoutic/Deceuninck (text a foto), Profil autora: Redakce