reklama

Jedinečná ochrana betonové dlažby

Novinkou společnosti CS-BETON v kategorii betonových dlažeb je speciální ochrana dlažby proti znečistění CSB-CLEAN PROTECT. Dlažba s touto úpravou i svým vzhledem patří mezi moderní prvky dnešní zahradní architektury. Také ostatními vlastnostmi přesně kopíruje potřeby zákazníků. Jedná se o skutečně revoluční řešení.

Jedinečná ochrana betonové dlažby

Rychle řeší problém

Mnozí z vás se rozhodli pro betonovou venkovní dlažbu. Volba je to velmi dobrá, zvláště pro garáže, či stání pro auta, přístupové cestičky okolo domu nebo zahradní terasy. Vyrábíme beton s malou nasákavostí, musíme to zmínit jinak, například i přesto všechna snažení stále nějaká nasákavost betonu zůstává. To přináší problémy, jelikož čistění dlažby může být složitější. V žádném případě, to se neděje, výroba dlažby podléhá vysokým nárokům norem a dlažba se testuje v těch nejpřísnějších podmínkách. Je tedy odolná proti CHRL. To samé CHRL – znamená odolnost proti mrazu a chemickým rozmrazovacím prostředkům, včetně soli. Z automobilu ukápne na dlažbu olej - a je tu zase skvrna! Všechny tyto problémy však rychle vyřeší právě CSB – CLEAN PROTECT. Skvrny od různých látek ano, zanedbaná dlažba trpí tím, že se na ní usazuje drobná špína, která pevně na dlažbě po čase ulpívá.

Rychle řeší problém
Rychle řeší problém

Výsledek nové technologie

Tradiční český výrobce CS-BETON se zaměřuje na výrobu betonové, velkoplošné a vegetační dlažby, ale i obrubníků, odvodňovacích systémů, palisád, schodů a dalších doplňků pro zahradu a dům. Ochranu betonové dlažby vyřešil naprosto důsledně. Dokonale naplňuje význam slov CLEAN PROTECT: clean můžeme přeložit jako čistý, vyčistit a protect jako chránit. Většina výrobců venkovní betonové dlažby volí dodatečnou impregnaci, která se aplikuje až po výrobě. K úpravě dlažby CSB-CLEAN PROTECT však dochází směsí ochranných látek, které jsou přimíchávány již do základní betonové směsi. Výsledkem je nejen ochrana před různými povětrnostními vlivy, což se stalo dnes již standardem, ale hlavně bezkonkurenční ochrana před znečištěním.

Výsledek nové technologie
Výsledek nové technologie

Skvrny už nejsou strašákem

Kečup, marináda, červené víno a další pochutiny dokážou dlažbu nevratně poničit. Díky speciální ochraně betonové dlažby si však nemusíte dělat hlavu s tím, jak bude betonová podlaha terasy vypadat ani po velké zahradní párty. Skvrny od pití, jídla a různých nehod se na ni mohou objevit, ale zbavíte se jich velmi snadno a rychle. Čistění dlažby se stává pro každého uživatele hračkou. Skvrny od oleje z automobilu na příjezdové dlažbě? Ani ty již nejsou strašákem. Jedná se jen o chvilkovou záležitost, kterou vyřeší běžný hadřík. Skvrny stačí otřít a nezůstanou po nich žádné stopy. A stejně jednoduše odstraníte i různé jiné skvrny.

Dlažby s novou ochranou

První z nových typů betonové dlažby je CSB – CORTILA. Vypadá velmi pěkně hlavně díky nestejně velkým kamenům o výšce 60 a 80 mm. Tato dlažba je nabízena s povrchem rovným nebo reliéfním. Druhou novinku prezentuje CSB - VALENCIA, která následuje současný trend dlouhých linií a obdélníkových tvarů. Stejně tak jako předchozí typ, je také vybavena nestejně velkými kameny o výšce 60 a 80 mm a podle přání zákazníka disponuje rovným nebo reliéfním povrchem. Podstatné je, že u obou novinek přitom nechybí ani systém ochrany betonové dlažby CSB-CLEAN PROTECT, který dlažbu důsledně chrání proti skvrnám a nečistotám. Případné nečistoty nebo skvrny jsou velmi snadno odstranitelné a dlažba jako taková vydrží v nejlepší kondici po mnoho následujících let. Dlažby s použitím CSB - CLEAN PROTECTU budou v prodeji od 1. května 2013. Více informací na www.csbeton.cz.

Dlažby s novou ochranou
Dlažby s novou ochranou

Výhody dlažby s ochranou CSB-Clean Protect

  • Rychlé a snadné čištění
  • Odpuzuje běžné nečistoty a vodu
  • Vysoká odolnost vůči větru a dešti
  • Odolává velkým výkyvům teploty
  • Dlouhodobá barevná stálost
  • Ochrana proti UV záření

Publikováno: 21. 3. 2014, Autor: Petr (text), CS Beton (text a foto), Profil autora: Redakce