reklama

Nový plastový plot ještě letos? Žádný problém…!

Pokud se chystáte postavit plot a nejraději byste ho měli ještě letos, stačí oslovit firmu KM PLAST, jež vyrábí plastové ploty z ušlechtilého tvrzeného PVC, které je kvalitativně shodné s materiálem používaným na výrobu plastových oken a musí tak splňovat všechny evropské normy.

Nový plastový plot ještě letos? Žádný problém…!

Plastové ploty – celkem tři druhy

KM Plast nabízí již tři druhy plastových plotů. Vybírat plastové ploty tedy můžete z těchto variant: Standardní prvky plastových plotů z PVC - střední stabilizace UV - klasický sortiment jako doposud. Cenová hladina podle kalkulačky on-line. Prvky plastových plotů z PVC se zvýšenou stabilizací vůči UV záření (nově) - maximální snížení blednutí profilů vlivem UV záření, výrazné prodloužení původního vzhledu. Profily plastového plotu potažené fólií imitující dřevo, kov apod. (nově) - stejný povrch jako u plastových oken v různých imitacích. Zaručená UV ochrana, beze změn po celou dobu životnosti.

Plastový systém? Správná volba!

Tento plastový plotový systém nevyžaduje naprosto žádnou údržbu! Při znečištění, ať už blátem, nebo trávou, stačí omýt tlakovou vodou, případně běžným saponátem na nádobí a máte vystaráno. Pokud Vám tento plot znehodnotí grafity, stačí vzít měkký hadr nasáklý ředidlem, opatrně očistit a poté přetřít suchým hadrem a nanést autoleštěnku. Žádné kupování nového plotu, poškozených planěk apod. investice.

Plastový systém? Správná volba!
Plastový systém? Správná volba!

Výhodné vlastnosti spolu s originální barevnou škálou

Materiál, který se na výrobu používá, má mnoho dobrých vlastností. Především se jedná o jeho stálost a nehořlavost, a dále o dobré odolávání povětrnostním podmínkám. Barevná škála, ze které můžete vybírat je také velmi pestrá. V nabídce KM PLAST naleznete jak bílou barvu, tak dále čtyři odstíny imitace dřevěných povrchů, mezi které patří borovice, třešeň, dub a ořech. Pokud se ale rozhodnete pro variantu plotovek, které jsou potažené fólií – docílíte tak dokonalého efektu dřeva nebo například hliníku.

Kalkulátor plotů

Zaujal vás plastový plot a uvažujete nad jeho pořízením, pak jistě oceníte online kalkulátor platových plotů, kde se rychle a jednoduše dozvíte požadovanou cenu konkrétního plotového pole, či celého plotu. A dalším chytrým řešením je objednání si plotu přes e-shop, který naleznete spolu s kalkulátorem na www.kmplast.cz.

Kalkulátor plotů
Kalkulátor plotů

Tuzemský výrobce plastových plotů nabízí plastové plotovky, sloupky, ale i celá plotová pole, která dodává jak formou stavebnice, tak na klíč. Je tedy jen na vás, jaká forma dodání vám více vyhovuje.Nebojte se tedy a pořiďte si plastový plot nyní a další roky již nebudete muset plot opakovaně natírat, či dokonce celý obměňovat.Společnost KM Plast, která je přímým tuzemským výrobcem tohoto sortimentu garantuje až desetiletou záruku na mechanické vlastnosti výrobku! Více se dozvíte na www.kmplast.cz.

Publikováno: 12. 11. 2013, Autor: KM Plast (text a foto), Profil autora: Redakce