reklama

Stínění zdarma

Neznám člověka, který by se neměl rád léto. Dospělí se těší, až budou moci opět vysedávat na terase a užívat si sluníčka, děti pak na hry venku, ti menší na bagrování na pískovištích. Ovšem když je sluníčka moc, každý touží po troše stínu. Nad terasu přiděláte markýzu, která alespoň na chvíli pomůže. I když s pochodujícím sluníčkem nic neuděláte. Jak ale zastínit třeba pískoviště? Malé děti tráví většinu dne ve školce a na tamních zahradách aby člověk kousek stínu pohledal.

Stínění zdarma

Dnes bychom chtěli představit systém stínění, který je ve světě již dobře známý, u nás se začíná objevovat velmi pomalu. A přitom se jedná nejen o funkční, ale i o estetický prvek. Jedná se v podstatě o plachtu či plachty přidělané na dvou, třech či čtyřech sloupech. Ty ovšem nejsou ukotvené napevno, ale instalují se pomocí zemních vrutů Krinner.

Stínění zdarma
Stínění zdarma
Stínění zdarma
Stínění zdarma

Výhodou takové instalace je rozhodně variabilita užití. Pokud postavíte pergolu, už s ní nehnete. Pokud jí tedy nebudete mít na kolečkách. S plachtami můžete běhat po zahradě a umisťovat je, kam se vám zlíbí. Pokaždé jen zabudujete zemní vruty do země, přitáhnete klíčem sloup na plachtu a původní "vpich" prostě zasypete hlínou a je to.

Stínění zdarma
Stínění zdarma
Stínění zdarma
Stínění zdarma

Plachta drží na oku s hákem. Ten se dá různě výškově nastavit podle momentální potřeby. Dopoledne svítí sluníčko víc na jedné straně, roh plachty prostě stáhnete níž. Přes poledne, kdy je slunce nejvýš, můžete nechat všechna oka stejně vysoko pro docílení největší zastíněné plochy. Odpoledne slunce ustupuje, stáhnete víc druhou stranu. A opět máte velké množství stínu. Obsluha je jednoduchá, zvládne ji lehce i žena (pokud měří alespoň 190 cm nebo si vezme na pomoc schůdky).

Stínění zdarma
Stínění zdarma
Stínění zdarma
Stínění zdarma

Stínění ZDARMA

Firma Krinner, která na náš trh plachty dodává, připravila pro všechny zájemce akci. Má-li zájem o produkt soukromá osoba, zapůjčí Krinner plachtu k užívání na dobu 30 dnů ZDARMA k užívání. Pokud byste ovšem chtěli umístit plachtu na veřejné prostranství, bude vám plachta zapůjčena na celou sezónu a opět ZDARMA. Po uplynutí této doby pak buď plachtu odkoupíte nebo ji vrátíte. Plachtu vám dovezou až domů a samozřejmě ji i odborně nainstalují.

Stínění ZDARMA
Stínění ZDARMA
Stínění ZDARMA
Stínění ZDARMA

Plachty jsou standardně dodávány v předem připravených rozměrech, a to buď jako čtverec na 4 sloupy nebo jako trojúhelník na 3 sloupy. Po konzultaci je též možno volit jiné barvy a rozměry. Plachtu lze též nainstalovat na zeď domu a třetí či třetí a čtvrtý cíp pak přiděláte na sloupy a vruty. Systém je určen k celosezónnímu stínění. Nenahrazuje deštník či střechu. Nevyžaduje zvláštní údržbu,ani zacházení.

Stínění ZDARMA
Stínění ZDARMA
Stínění ZDARMA
Stínění ZDARMA

Tvar, velikost plachty, barvu, způsob uchycení je možno předvybrat zde na webové stránce www.stinenizdarma.cz. Následně přijede instalační team, který provede přípravu, konzultaci estetické stránky a funkčnosti a celý systém instaluje. Úhrada ve zkušební lhůtě je zvýhodněna slevou. Pokud zákazník není spokojen s účinkem systému — firma tento demontuje bez poplatku na vlastní náklady.

Publikováno: 16. 5. 2013, Autor: Pavla (text), Lama (foto), Profil autora: Redakce