reklama

I terasa může mít charisma

Také toužíte po terase, která bude funkční, elegantní, s dlouhou životností a nebudete se o ni muset starat? Tyto představy nemusí zůstat jen v podobě snů. Všechny zmíněné požadavky splňuje unikátní materiál Twinson O-Terrace od společnosti Deceuninck. Terasy z materiálu Twinson O-Terrace jsou praktické, pevné a snadno udržovatelné. Vynikají také dlouhou životností a vybrat si můžete z široké škály barevných variant.

I terasa může mít charisma

Revoluční materiál Twinson od společnosti Deceuninck, kombinující v sobě výhody dřeva a PVC, by v budoucnu mohl zcela nahradit dřevo jako stavební materiál. Terasy z Twinson O-Terrace můžete vybudovat jako součást domů, lze je instalovat samostatně do prostoru zahrady, či je použít namísto dlažby k bazénům. Jejich využití je široké. Materiál poskytuje uživatelům celou řadu unikátních vlastností, jakými jsou například pevnost, odolnost, velmi jednoduchá údržba a dlouhá životnost.

Velkou předností materiálu Twinson je, že nevyžaduje údržbu, nemusíte kontrolovat poškozená prkna či je penetrovat (napouštět oleji) jako u dřevěných teras. Postačí jen případné usazené nečistoty ostříkat vodu, ideálně vysokotlakým čističem. Domácí kutilové jistě ocení i jednoduchou montáž, neboť samotné sestavení terasy je nenáročné. Terasové desky Twinson O-Terrace se totiž díky skrytému systému nerezových spojek připevní na předem připravený rošt a snadno ukončí soklovou krycí lištou. Materiál Twinson O-Terrace je nabízen v osmi barevných odstínech – mandlově béžové, olivově zelené, meruňkově hnědé, lískově hnědé, kůrově hnědé, drnově hnědé, lékořicově černé a kamenně šedé.

I terasa může mít charisma aneb Materiál Twinson O-Terrace
I terasa může mít charisma aneb Materiál Twinson O-Terrace
I terasa může mít charisma aneb Materiál Twinson O-Terrace
I terasa může mít charisma aneb Materiál Twinson O-Terrace

Možnosti využití stavebního materiálu Twinson O-Terrace jsou široké. Je voděvzdorný, nekroutí se ani se neštěpí. Snadno se montuje a může se formovat do různých geometrických tvarů. V současné době je nejčastěji používán pro stavbu teras, zahradních chodníčků a venkovních schodů. Pro svůj neklouzavý povrch je ideálním materiálem pro obložení ploch u bazénů. Společnost Deceuninck nabízí také verzi vhodnou pro venkovní obklad stěn.

Materiál Twinson O-Terrace je moderní stavební materiál, který je zároveň šetrný k životnímu prostředí. Lze jej plně recyklovat a je vynikající alternativou k tvrdým dřevům, která jsou dostupná pouze v ohrožených deštných pralesech. Twinson O-Terrace obsahuje dřevo borovice, která rychle roste v neustále obnovovaných lesích.

Jak se terasa pokládá vám sdělíme příště.

Vice informací naleznete na www.deceuninck.cz.

Publikováno: 12. 4. 2009, Autor: Dagmar (text), Deceuninck (text a foto), Profil autora: Redakce