reklama

Skleník od firmy Limes do vaší zahrady

Pokud jste se rozhodli vyčlenit část své zahrady pro pěstování užitkových plodin, pak by se vám možná hodil skleník od společnosti Limes, partnera naší nové soutěže, která dnes startuje. Jde o skleník s konstrukcí ze žárově zinkovaného profilovaného plechu a se skleněnými výplněmi v hodnotě téměř 10000,- korun. Chcete si o něj zasoutěžit?

Skleník od firmy Limes do vaší zahrady

Odpovězte správně na všechny tři soutěžní otázky, týkají se společnosti Limes. Pokud budou otázky zodpovězeny správně, budete zařazeni do slosování.

Připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.

Zasláním údajů nám zároveň dáváte souhlas v případě výhry ke zveřejnění vašeho jména a obce na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Nápovědu k níže uvedeným otázkám naleznete na webových stránkách www.limes.cz.

Cena, o kterou soutěžíte

Skleník HOBBY H 5 o rozměrech 2 x 2,5 m v hodnotě 9980,- Kč

Skleníky HOBBY představují zcela novou modelovou řadu vycházející z dlouhodobých zkušeností s výrobou skleníků. U tohoto typu skleníku je minimalizováno množství spojovacích prvků, což při zachování všech potřebných statických parametrů napomáhá jednodušší montáži .

Konstrukce skleníků je ze žárově zinkovaného profilovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Konstrukce je certifikovaná pro zatížení sněhem až do 150 kg/m2. Zasklen je skleníkovým sklem HELIOS o síle 4 mm. Maximální kvalitu a spolehlivost posuvných dveří o šíři 62 cm zajišťují bezúdržbová ložiska. Hřebenová výška 205 cm zaručuje bezproblémový pohyb obsluhy uvnitř skleníku. Střešní okno je vybaveno ručním otevíračem.

Cena, o kterou soutěžíte
Cena, o kterou soutěžíte
Cena, o kterou soutěžíte
Cena, o kterou soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 6. 5. 2010Uzávěrka: 17. 6. 2010Slosování výherců:. 22. 6. 2010Zveřejnění výherců: 25. 6. 2010Odeslání cen: max. do 31. 7. 2010

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a firmy Limes a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou firmy Limes.
  • Po slosování bude cena výherci odeslána poštou.
  • Cenu odesílá firma Limes.

Informace o partnerovi soutěže

Limes spol. s r. o.

Od roku 1991 vyrábí stavebnicové skleníky Limes. Všechny skleníky jsou konstruovány jako tzv. studené skleníky. To znamená, že jsou určeny na pěstování od časného jara do pozdního podzimu. Varianty jsou určené nejen pro zahrádkáře, ale i pro drobné zahradníky. Kromě dalších výrobků: fóliovníků, pařenišť, kompostérů, vodních grilů, zahradní mechanizace a nábytku firma provádí i různou zámečnickou výrobu, například náhradní díly a podsestavy pro tramvaje. Výrobky z hliníkového programu nabízí od roku 1998 - jedná se především o zastřešení teras, bazénů, či o hliníkové skleníky.

Cílem společnosti je dosahovat prvotřídní kvalitu produktů a podle množství zákazníků se to stále daří. Limes spol. s r. o. je držitelem certifikátu ISO 9001:2001. Od konce roku 2009 také certifikátu ČESKÝ VÝROBEK.Kanceláře společnosti jsou v Litomyšli, provozovna se nachází v Němčicích u Litomyšle.

Více informací na www.limes.cz.

Publikováno: 6. 5. 2010, Autor: Erika (text), Limes (text a foto), Profil autora: Redakce