reklama

Novinka - jedinečná dlažba FIORO imitující kámen

Pro letošní sezónu přichází společnost PRESBETON s unikátní skladebnou dlažbou FIORO imitující přírodní kámen. Charakteristickým rysem této dlažby je nepravidelný tvar dlažebního kamene a falešné spáry, které se spolu s těmi skutečnými zasypou spárovací směsí.

Novinka - jedinečná dlažba FIORO imitující kámen

Povrch dlažebních kamenů má buď přímo z výroby reliéfní povrch nebo je ještě navíc upraven kladívkovaním, čímž vzniká otlučený povrch s ostřejšími hranami. Nabídka barevností dlažby FIORO je opravdu široká. Vyrábí se v přírodním provedení a čtyřech colormixech, které jsou kombinací několika barev a v konečném výsledku imitují různé druhy přírodních kamenů.

Novinka - jedinečná dlažba FIORO imitující kámen
Novinka - jedinečná dlažba FIORO imitující kámen

Vzhledem ke své výšce je dlažba určena jak pro pochozí plochy, tak i pro místa s pojezdem osobních automobilů. Dlažba FIORO je vhodným řešením pro zpevněné plochy v okolí rodinných domů jako jsou různé chodníky, cestičky nebo vstupy do zahrad. Určitě ji lze také použít pro plochy v okolí historických budov, na náměstí či do městských parků a zahrad.

Vyrábí se v provedení „skladba“, tzn. včetně krajových kamenů, které je možné použít nejen na ukončení plochy, ale i v rámci celé skladebnosti na vydlážděné ploše. Dlažba FIORO je opatřena impregnací proti znečištění a pronikání vody.

Více na www.presbeton.cz.

Publikováno: 18. 4. 2015, Autor: Presbeton (text a foto), Profil autora: Redakce