reklama

Jaro je tady. Už máte pro děti hřiště?

Každý rodič je rád, když se jeho potomek venku dobře zabaví sám, ale je přitom pod dozorem dospělých. K tomuto účelu skvěle slouží domácí dětské hřiště. Na náš trh je dodává například firma Vladeko.

Jaro je tady. Už máte pro děti hřiště?

Vyřádí se na nich jak malé děti, tak předškoláci i děti školního věku. Sestavy, ale také pískoviště, houpadla, houpačky, skluzavky a doplňky se vyrábějí pro děti různých věkových kategorií.

Všechny prvky, které má Vladeko ve svém sortimentu, jsou certifikovány v závislosti na jejich správném použití. Firma nabízí bohatou škálu prvků pro hřiště pro děti, malé i velké zahrady a dvory. O tomto sortimentu jsme na vás na našich stránkách již několikrát informovali.

Jaro je tady. Už máte pro děti hřiště?
Jaro je tady. Už máte pro děti hřiště?

Pojďme se proto podívat podrobněji třeba na sestavu z kategorie hřišť pro děti Jungle Gym, který díky svému jednoduchému stavebnicovému řešení umožňuje vytvořit velké množství kombinací.

Dětská hřiště Jungle Gym

Jde o dětská hřiště, která jsou ideální pro vytvoření hracího a sportovního prostoru: z jednoduché stavebnice vytvoříte dítěti vlastní hřiště. V kompletu obdržíte připravené dřevěné hranoly na míru, krabici s veškerým spojovacím materiálem, skluzavku nebo skluzavky - podle toho, kolik jich které hřiště pro děti obsahuje a podrobný montážní návod.

Dětská hřiště Jungle Gym
Dětská hřiště Jungle Gym
Dětská hřiště Jungle Gym
Dětská hřiště Jungle Gym

Pokud si netroufáte hřiště pro děti sestavit sami, pracovníci firmy vám je na zahradě smontují. Začít můžete třeba sestavou Farm, Barn nebo Palace.

Palace – se skluzavkou i pískovištěm

V případě sestavy Palace jde o velké hřiště pro děti se dvěma podestami. Obsahuje zakrývací plachtu na pískoviště, síť na pískoviště, žlutá madla pro uchopení, žebříkové stupáky, úchytky, periskop a praporek s opicí, krytky šroubů, spojovací materiál, vrtáky, ukotvení, návod na sestavení + dokumentaci, dřevěné hranoly a skluzavku 300 cm. Tuto sestavu lze kombinovat s dalšími prvky, určenými pro dětská hřiště Jungle Gym. Hřiště je certifikováno jako hračka dle ČSN EN 71.

Více informací najdete na www.junglegym.cz a www.vladeko.cz.

Publikováno: 17. 5. 2014, Autor: Elena a Vladeko (text), Vladeko (foto), Profil autora: Redakce