reklama

Novinka - deskový plot imitující dřevo

Plot je nedílnou součástí každého pozemku. Chrání náš majetek, ale i soukromí před zvědavými pohledy kolemjdoucích. Neméně důležitý je i vzhled plotu. Při budování plotu, jsou pak důležitými aspekty rychlá a nenáročná výstavba. Vzrůstající oblibě se proto těší deskové ploty, které beze zbytku splňují všechny uvedené požadavky. Deskové ploty jsou navíc prakticky bezúdržbové a vydrží krásné a plně funkční po dlouhá desetiletí. Už dávno také neplatí, že deskové ploty připomínají nevzhledné betonové zdi. Naopak! Deskový plot si nyní můžete pořídit v podobě imitující dřevo, opuku nebo kámen.

Novinka - deskový plot imitující dřevo

Dřevo, opuka nebo kámen – podoby deskových plotů

Deskové ploty od společnosti PRESBETON si můžete vybrat v různých reliéfech. Letos navíc společnost rozšířila stávající nabídku o nový reliéf. Jedná se o velice zdařilou imitaci dřeva, kdy všechny betonové části tohoto montovaného plotu mají jednotný reliéf v podobě dřeva a svým vzhledem krásně doplňují ostatní exteriérové prvky.

Reliéfní deskové ploty imitující opuku nebo kámen lze zvolit v přírodní variantě, nebo ve velmi atraktivní barevné kombinaci colormix.

Reliéfní plotové desky v imitaci opuka, barevná varianta colormix
Reliéfní plotové desky v imitaci opuka, barevná varianta colormix

Pokud si nejste při výběru jisti, který montovaný plotový systém by vašemu pozemku slušel nejvíce, můžete navíc využít on-line konfigurátor betonových plotů, kde si můžete jednoduše navolit typ plotu, barvu i skladebnost. A to nejen u deskových plotů, ale i ostatních plotových systémů, které nabízí společnost PRESBETON.

Přírodní reliéfní plotové dílce
Přírodní reliéfní plotové dílce

Výstavba montovaného plotového systému

Železobetonový montovaný plotový systém je složený s nosných sloupků průběžných, koncových, rohových, výplňových panelů a zákrytových desek. Dle zvolené výšky sloupků je možné vytvořit plotovou konstrukci o nadzemních výškách 120 cm, 160 cm, 200 cm a 240 cm. Využití tohoto montovaného plotového systému je opravdu všestranné a lze jej použít jak v soukromém, tak veřejném sektoru.

Deskový plot lze zvolit o nadzemní výšce 120, 160, 200 a 240 cm
Deskový plot lze zvolit o nadzemní výšce 120, 160, 200 a 240 cm

Proč zvolit montovaný deskový plot?

Mezi hlavní výhody tohoto železobetonového montovaného plotového patří snadná výstavba, úspora času a jednoduchá údržba.

Celý plotový systém je mrazuvzdorný a opatřený impregnací Protect System TOP proti znečištění a pronikaní vody.

Více na www.presbeton.cz.

Publikováno: 29. 5. 2019, Autor: Presbeton (text a foto), Profil autora: Redakce